Privatumo politika

Privatumo Politika

1. Klientas,norėdamas užsisakyti prekių iš www.meitankosmetika.lt ,turi užsiregistruoti www.meitankosmetika.lt internetinėje svetainėje,įvedant savo registracijos vardą ir slaptažodį.Klientui pageidaujant gauti www.meitankosmetika.lt informacinius pranešimus, jam sudaroma galimybė pasirinkti,kad tokie pranešimai jam būtų siunčiami.

2. Klientui užsakant prekes,turi būti nurodomi prekių pristatymui būtini asmeniniai Kliento duomenys: vardas,pavardė,telefonas,adresas kuriuo bus pristatomos prekės. www.meitankosmetika.lt patvirtina,jog tokie duomenys bus išimtinai naudojami prekių užsakymo ir pristatymo tikslais ir įsipareigoja neatskleisti tokios informacijos tretiesiems asmenims,išskyrus www.meitankosmetika.lt partnerius,teikiančius prekių pristatymo ar kitas,su Kliento užsakymo pateikimu ar įvykdymu susijusias paslaugas. Bet kokios kitos asmeninės Kliento informacijos atskleidimo tretiesiems asmenims išimtys visais atvejais derinamos su Klientu. Visais kitais atvejais tretiesiems asmenims bet kokie Kliento asmeniniai duomenys gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktuose numatytais atvejais.

3. Klientas,užsiregistruodamas el.parduotuvėje bei užsakydamas prekes,įsipareigoja saugoti ir niekam neatskleisti savo prisijungimo duomenų. Tuo atveju, jeigu Klientas atskleidžia savo prisijungimo duomenis, www.meitankosmetika.lt atleidžiamas nuo bet kokios su tuo susijusios atsakomybės.

4. Klientas,susipažindamas su Taisyklėmis, patvirtina,jog jis yra informuotas, kad naršant www.meitankosmetika.lt , jo kompiuteryje bus patalpinti slapukų failai (failai,siunčiami iš interneto serverio).

5. www.meitankosmetika.lt patvirtina, jog siekia naudoti pažangiausias technologijas Klientų asmeninių duomenų apsaugai.

6. Šioms Privatumo sąlygoms yra taikoma Lietuvos Respublikos teisė. Visi nesutarimai dėl šių taisyklių vykdymo,yra sprendžiami derybų keliu.Nepavykus susitarti,nesutarimai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.