Apie mus

Apie MeiTan

Picture

Kinijoje, yra daug gražių legendų, kurių herojai - drąsūs, jauni vyrai ir gražios merginos -  kovoja už savo laimę, įveikia kliūtis. Išminčiai ir Kinijos filosofai, sudarantys legendas, gerai žino, kad tik drąsus vyras ir graži mergina gali laimėti. Svajonė įsikūnijusi į gražią mergina, tapo MeiTan prekės ženklas.

MEITAN - TAI JŪSŲ NATURALAUS GROŽIO ŠALTINIS

MeiTan produktai - tai veiksmingos kosmetinės bei sveikatos profilaktikos priemonės, pagamintos pagal Rytų medicinos tradicinius receptus bei šiuolaikines mokslo technologijas. Kiekvieno MeiTan produkto pagrindą sudaro rinktiniai augalai (ženšenis, imbieras, lotosas, rusvieji dumbliai ir t.t), eteriniai ylang-ylang, jazminų, rozmarinų, cinamonų ir kiti aliejai, avių placenta, gyvačių taukai, ryklio kremzlė, kolagenas, perlai, auksas, sidabras, silicis. Dėl sudėtyje esančių didelio kiekio gamtinių komponentų MeiTan produkcija veikia efektyviai, bet tausojančiai ir švelniai. Šių produktų veiksmingumas prilygsta gydomajam poveikiui.

MeiTan kompanija buvo įkurta 2003 metais Barnaulo mieste, Altajaus krašte. Kompanija nuo 2014 metų pradžios sėkmingai plečia savo veiklą ir Lietuvoje.ų pradžioje. Produkcija oficialiai registruota Europos Sąjungoje. MeiTan kosmetikos gamykloms Pietų Kinijoje,Tailande, Danijoje, Izraelyje, Malaizijoje ir  Indijoje yra suteiktas tarptautinis kokybės sertifikatas GMP ir ISO 90001:2008.

Natūralumas. Besirūpindami Jūsų grožiu ir sveiktos išsaugojimu, pirmenybę teikiame natūraliai vertingiems komponentams – gyvatės taukams ir odai, avies placentai, kregždutės lizdo ekstraktui, raudoniesiems ikrams, šilko proteinams, ženšeniui, linčži (ganodermai), žolei šou-wu, tajų gėlei, imbierui, lotosui, perlams, auksui, sidabrui, siliciui, daržovėms, jūros ekstraktams, kuriems taikomas  griežtas atrankos ir bandymų vykdymas.

Receptūrų unikalumas Pagal Senųjų Rytų liaudies išmintį ir žinias sukurtas kiekvienas kosmetikos gaminys. Produktų formulės sukurtos pagal kinų, Tibeto, Altajaus medicinos receptus. Jų efektyvumas patikrintas laiko. Mes apjungėme rytų medicinos receptus su naujausiomis technologijomis, kad kuo ilgiau išliktų natūralių ingredientų efektyvumas ir kokybė. Receptūros sukurtos pagal sinergijos principą, kai du efektyvūs ingredientai veikdami kartu būtų daug efektyvesni. Veikliosios medžiagos lengvai prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius, tiesiai aprūpina ląsteles maistinėmis medžiagomis, atkuria natūralią odos pusiausvyrą, didina apsaugines odos funkcijas.

Picture
Nuo paprasto iki sudėtingo. Gaminių linijos parenkamos taip, kad kuo ilgiau prailginti Jūsų jaunystę ir kuo labiau atskleisti natūralų grožį. Kiekviena moteris kompanijos MeiTan plačiame asortimente ras sau ne tik tinkamiausią gaminį, bet ir visą produktų liniją, jai idealiai tinkančią pagal amžių ir poveikį.

Produktų įvairovė. Kosmetikos kompanija MeiTan – tai tarptautinis prekės ženklas, po kuriuo šiandien glaudžiasi  daugiau nei 700 produktų pavadinimų! Kompanija pristato išskirtinę kolekciją gydomųjų ir profilaktinių kosmetikos priemonių sveikatai bei grožiui: kosmetika veido, plaukų ir kūno priežiūrai, kvepalai, dekoratyvinė kosmetika, higienos priemonės moterims, serija vyrams bei papildai. Nuolatinės akcijos, nuolaidos ir prieinamos kainos. Produktus patogu ir ekonomiška naudoti.
Kompleksinis požiūris į grožį. Kompanija MeiTan siūlo kompleksines visų tipų ir bet kokio amžiaus odos priežiūros programas. Šios programos sukurtos gydytojų – kosmetologų ir žolininkų iš Rytų, apjungusių gilų ir kasdienį valymą, tonizavimą, drėkinimą, apsaugą, maitinimą, skubią pagalbą. Kiekviena moteris nori sužinoti visas grožio paslaptis ir kiek įmanoma ilgiau išlikti jauna, patraukli ir gyvybinga. O grožis Kinijoje vadinamas tradicinių kinų medicinos lobių perlu. MeiTan kosmetika suteikia prabangos pojūtį, tai yra kinų medicinos kosmetika- geriausia rytietiška grožio paslaptis…

Picture