Apie mus


APIE MUS - MEITAN PRODUKTUs

KLIENTŲ APTARNAVIMO SKYRIUS

Padeda klientui apsipirkti, konsultuoja bei rūpinasi, kad kiekvienas klientas būtų aptarnautas nepriekaištingai.

KOMANDA

Mes palaikome savo partnerius ir padėsime Jums gauti papildomų nuolaidų ir premijų, numatytų marketingo plane ir skatinimo programose. Kviečiame į mūsų komandą, jei Jūs esate suinteresuoti gauti papildomų arba net pastovių pajamų. Norite kurti ir auginti savo verslo komandą, laukiame jūsų prisijungiant.

MEITAN KOMPANIJA BENDRADARBIAUJA

Su kosmetikos gamyklomis Pietų Kinijoje,  Tailande, Malaizijoje, Danijoje, Izraelyje ir Indijoje. Produkcijai yra suteiktas tarptautinis kokybės sertifikatai GMP ir ISO 90001:2008.  Produkcija oficialiai registruota Europos Sąjungoje.

KASDIEN KEIČIAME ŽMONIŲ

GYVENIMĄ Į GERĄJĄ PUSĘ

MEITAN - TAI JŪSŲ NATŪRALAUS GROŽIO ŠALTINIS. Meitan produktai - tai veiksmingos kosmetinės priemonės, pagamintos pagal Rytų medicinos tradicinius receptus bei šiuolaikines mokslo technologijas. 

Kiekvieno Meitan produkto pagrindą sudaro rinktiniai augalai (ženšenis, imbieras, lotosas, rusvieji dumbliai ir t.t), eteriniai aliejai, jazminų, rozmarinų, cinamonų ir kiti aliejai, avių placenta, gyvačių taukai, ryklio kremzlė, kolagenas, perlai, auksas, sidabras, silicis. 

Dėl sudėtyje esančių didelio kiekio gamtinių komponentų Meitan produkcija veikia efektyviai, bet tausojančiai ir švelniai. Šių produktų veiksmingumas prilygsta gydomajam poveikiui. 

Meitan kompanija buvo įkurta 2003 metais Barnaulo mieste, Altajaus krašte. Kompanija jau atšventė 18 metų gimtadienį ir sėkmingai plečia savo veiklą. Lietuvoje savo veiklą pradėjo 2014 metų pradžioje. 

Regioninio ofiso-sandėlio Interneto parduotuvė adresu WWW.MEITANKOSMETIKA.LT

Produkcija oficialiai registruota Europos Sąjungoje. Meitan kosmetikos gamyklomis Pietų Kinijoje,  Tailande, Malaizijoje, Danijoje, Izraelyje ir Indijoje yra suteikti tarptautiniai kokybės sertifikatai GMP ir ISO 90001:2008.